• Milí rodičia, milé deti

Sme radi, že ste sa rozhodli aj takýmto spôsobom, získať viac informácií o našej škole.

Základné údaje o škole

Naša Materská škola sa nachádza v tichom prostredí obce Rudlov, okres Vranov nad Topľou. Susedí s budovou Základnej školy. Poloha MŠ ponúka bezprostredný kontakt s prírodou. V okolí sa nachádzajú lúky, poli, sady, základy, v tesnej blízkosti je potok, ktorý ponúka možnosti využitia zážitkového učenia v rámci výchovy a vzdelávania. Materká škola poskytuje predprimárne vzdelávanie deťom z obce Rudlov.

Materská škola je jednotriedna. Kapacita je 21 detí.

Spolupráca s rodičmi a inými subjektmi

Materská škola spolupracuje s materskými školami vo svojom okolí organizovaním spoločných podujatí.

Na škole je vytvorené Rodičovské združenie, ktoré v spolupráci s vedím školy zvoláva stretnutia a podieľa sa na organizoví školských aj rodičovských akcií. Pripravujeme v spoupráci Karneval, Deň detí, Posedenie pri jedličke, Mikuláša, Rozlúčku s predškolákmi, Deň matiek a mnohé iné akcie.

MŠ úzko spolupracuje s Radou školy, so zriaďovateľom a Základnou školou.

Škola spolu v spolupráci so ZŠ  každoročne organizuje Rudlovský šlapáčik.